Хочете знати більше про свої права як Інтернет-користувача? Не можете віднайти межу між приватністю та свободою вираження поглядів онлайн? Набридли перебої з доступом до Інтернету? Досі не знаєте як стати студентом одного з найпрестижніших вузів світу за декілька «кліків»? Мрієте створити власну онлайн спільноту? Переконані, що майбутнє в руках активної молоді? 

Отримати відповіді на ці та сотні інших запитань тепер стало можливим. Курс «Права людини та Інтернет» передбачає ознайомлення Інтернет-користувачів з їх правами в онлайновому середовищі, а також презентацію механізмів та засобів захисту таких прав. Ідея розробки курсу пов’язана з формуванням знань та навичок свідомого користування Інтернетом. Наразі критично важливим є підвищення обізнаності кожного Інтернет-користувача щодо рівного режиму захисту прав та свобод людини офлайн і онлайн. Для більшості користувачів Інтернет продовжує залишатися своєрідним «диким Заходом», вільним від зобов’язань та гарантій абсолютної безпеки. Саме з метою подолання подібних стереотипів ми й вирішили запустити курс «Права людини та Інтернет». 

Структурно курс складається з 8-ми коротких відео-лекцій, переглянувши які Ви по-новому подивитеся на можливості реалізації таких традиційних прав, як свобода вираження, доступ до інформації, захист персональних даних тощо.

Курс «Права людини та Інтернет» розроблено за сприяння спільної програми Європейського Союзу та Ради Європи «Зміцнення інформаційного суспільства в Україні» на виконання Рекомендації СМ/Rec(2014)6 Комітету міністрів Ради Європи щодо Посібника з прав людини для Інтернет-користувачів.

Приєднуйтеся до нашого курсу «Права людини та Інтернет» сьогодні, щоб вміти відстояти свої права онлайн завтра!