ТРЕНІНГ «ІНТЕРНЕТ ТА ПРАВА ЛЮДИНИ ДЛЯ ПОСАДОВЦІВ»

18-20 листопада 2015 року відбувся пілотний тренінг «Інтернет та права людини для посадовців», організований за сприяння спільної програми ЄС та Ради Європи «Зміцнення інформаційного суспільства в Україні» у співпраці з Інститутом міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Тренінг розробили та провели міжнародні експерти Ради Європи – Моніка Хортен (Велика Британія) та Вероніка Крету (Молдова).

У тренінгу взяли участь 35 учасників, серед яких викладачі ВНЗ, представники Секретаріату Уповноваженого ВРУ з прав людини, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України. Упродовж трьох тренінгових днів учасники отримали величезний масив інформації, а також ділилися досвідом та ідеями щодо питань інституційної структури Інтернету, захисту прав людини онлайн, принципів ефективного управління Інтернетом та кібербезпеки.

Отримані знання та навики учасники змогли продемонструвати у фінальному обговоренні-імітації, побудованому за принципом реальної багатосторонньої участі суб’єктів, у результаті якого потрібно було розробити національний план дій щодо управління Інтернетом на 2016-2018 роки.  

Команда нашого проекту «Права людини та Інтернет» активно долучилася до усіх обговорень у рамках тренінгу. Ми переконані, що подібні заходи є важливим кроком на шляху до формування інклюзивного інформаційного суспільства в Україні.

Дякуємо експертам Ради Європи за неймовірно надихаючу атмосферу та цікаві дискусії!

Слідкуйте за нашими новинами, щоб завжди залишатися в курсі останніх новин та вчасно долучатися до цікавих ініціатив і проектів!