Забезпечення права засуджених на доступ до мережі Інтернет
16 березня у першому читанні був прийнятий проект закону “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення виконання кримінальних покарань та реалізації прав засуджених” (реєстраційний номер 2490а). Відповідно до законопроекту, засудженим надається право користуватися Інтернетом виключно для перегляду інформації, висвітленої на веб-сайтах, під контролем адміністрації установи виконання покарань. Електронні поштові скриньки засудженими не створюються.
Відмова у наданні ув'язненому доступ до інтернет-сайтів, що містять правову інформацію порушила його право на отримання інформації
У сьогоднішньому рішенні Палати у справі Калда проти Естонії (. Скарга № 17429/10) Європейський суд з прав людини постановив, шістьма голосами проти одного, що мало місце: порушення статті 10 (свобода вираження думки) Європейської конвенції про права людини.
Ключові повідомлення кампанії до Дня Безпечного Інтернету 2016 15.02.2016
День безпечного Інтернету (SID) організовано мережами Insafe та INHOPE за підтримки Європейської комісії для просування ідеї відповідального використання онлайн-технологій та мобільних приладів, особливо, дітьми та молоддю.
В УКРАЇНІ СТАРТУВАВ ПРОЕКТ «ПРАВА ЛЮДИНИ ТА ІНТЕРНЕТ» 27.11.2015
В Україні відбувся старт проекту «Права людини та Інтернет», що здійснюється за фінансової та технічної підтримки спільної програми Європейського Союзу та Ради Європи «Зміцнення інформаційного суспільства в Україні».
ТРЕНІНГ «ІНТЕРНЕТ ТА ПРАВА ЛЮДИНИ ДЛЯ ПОСАДОВЦІВ» 21.11.2015
18-20 листопада 2015 року відбувся пілотний тренінг «Інтернет та права людини для посадовців», організований за сприяння спільної програми ЄС та Ради Європи «Зміцнення інформаційного суспільства в Україні» у співпраці з Інститутом міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
Захистити свої права в Інтернеті стане легше 09.11.2015
Відсьогодні в Україні починає роботу гаряча лінія безкоштовної правової допомоги щодо порушення прав людини в мережі Інтернет в рамках проекту, що реалізовується за підтримки спільної програми Європейського союзу та Ради Європи «Зміцнення інформаційного суспільства в України».